Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumrtesi günü saat 12.00' ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Tatil günleri verilen siparişler tatil gününü takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

Teslimat adresinin İlimize uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı veya sms ile tarafınıza bildirilecektir. 

Bu site aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise alıcı bilgilendirilerek alıcının isteği üzerine yerine başka bir ürün gönderilir veya yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?