0 - 8 yaş bebek - çocuk üzerine 2016 Yılının Ekim ayında 125 m2 üzerine ilk işyerimizi açmış bulunduk ve hayallerimizle birlikte bebeklerin o eşsiz dünyasındaki yolculuğumuza başladık.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve ürün yelpazemizin çeşitliliğini artırmak adına 2018 yılı Nisan ayında yeni yerimize taşındık. Halen 300 m2 satış 120 m2 depo alanı bulunan işyerimiz yerelde şehrimizin en büyük bebe market mağazası olma özelliğini taşımaktayız.

İlk andan itibaren bizim için en önemlisi sattığımız ürünlerin özel olması ve de kullanırken müşterilerimizin mutlu olmasını sağlayabilmekti. Bu amaçla hem ürün faydasını arttırmak hem de bebeklerin duyularını harekete geçirebilmek için araştırmalar yapmaya, bebeklerinize hassas dokunuşlar için, en özel ve naturel kumaşlardan hazırlanan ürünleri seçerek sizlerin beğenisine sunmaya başladık. Yolumuza yeni ürünler ve kalitemizle sizlerin beğenisini ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak devam etmekteyiz.

Bu nedenle yurtiçi pazarında yerimizi almak adına kendi web sayfamızın yanı sıra n11, gittigidiyor, hepsiburada ve trendyol'da mağazamızı açarak yurtiçi pazarda da yerimizi almaya çalışıyoruz.

Hayatınızd bebek varsa mutlaka bize uğrayınız.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?